Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osobní rozvoj - úvod

Osobní rozvoj je v životě velmi důležitou věcí, protože tak, jak se malé děti učí chodit, mluvit či číst a psát, tak by se měli se stejnou pílí a snahou dospělí ale i dopívající učit osobnímu rozvoji. Co to vlastně ale osobní rozvoj svou podstatou je? Práce se sebou, rozvoj vlastní osobnosti, učení se novým věcem. Pochopení toho, jak funguje náš mozek, mysl, tělo, emoce a další věci. Díky osobnímu rozvoji můžete pochopit mnoho nuancí ale i důležitých věcí.

Úspěšní lidé, ať už se bavíme o podnikatelích, zpěvácích, modelkách, sportovcích nebo jakékoliv jiné úspěšné osobě, vsadím se s Vámi, že musela určitě projít svou vnitřní transformací, chcete-li  osobním rozvojem, aby mohl/a dosáhnout svého cíle.

 

Co vlastně ale patří do nejdůležitějších složek osobního rozvoje, který se tu budu snažit rozebrat a prezentovat:

1) Cíle, sny a plány pro budoucnost - vision board
2) Konec výmluv, stresu a strachu
3) Pozitivita a správné motivační myšlení
4) Sebevědomí, Víra v úspěch
5) Změna myšlení
6) Růst a zvládání nekonfortních situací
7) Motivace, disciplína, návyky
8) Sebeláska
9) Žít v přítomném okamžiku
10) Převzít zodpovědnost za svůj život

 

Rád bych ještě na úvod dodal, že vše na tomto webu jsou mé osobní rady a tipy, které jsou většinou převzaté od mnoho lidí, z mnoha knih, videí a přednášek a nemusejí fungovat ve Vašich životech, protože každý jsme originální, jedineční a máme jiné cíle, potřeby a nakonec i životy... Dobře se bavte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář